Mateusz Lis - Fotografie.

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą sesja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą sesja. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 3 stycznia 2011

Kasia i Mariusz - Plener


















Autor: Mateusz o 14:17 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: młodzi, plener, sesja, wesele
Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)
Witam na moim blogu. Zamieszczam tutaj moje prace w postaci zdjęć które wykonałem. Zdjęcia mogę również wykonać na zlecenie, wg. potrzeb klienta.
Oczywiście jestem autorem wszystkich tutaj zamieszczonych zdjęć i posiadam pełne prawo do ich wykorzystywania i publikowania.
Zapraszam również na mój profil digart:
www.faraon20.digart.pl

Mateusz Lis | Utwórz swoją wizytówkę

Łączna liczba wyświetleń

Archiwum bloga

  • ▼  2011 (7)
    • ▼  marca (1)
      • Audi A4 AEB 1.8T
    • ►  lutego (2)
    • ►  stycznia (4)

Etykiety

  • a4 (3)
  • audi (3)
  • kasia (1)
  • krynki (1)
  • młodzi (1)
  • moto (1)
  • plener (1)
  • ringlight (2)
  • sesja (1)
  • studio (2)
  • wesele (1)

O mnie

Mateusz
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Rewelacja. Obsługiwane przez usługę Blogger.