Pokazywanie postów oznaczonych etykietą audi. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą audi. Pokaż wszystkie posty

środa, 16 marca 2011

Audi A4 AEB 1.8T



Dzisiaj dodaję takie oto dwa gniotki ;] Mam nadzieję że się spodobają. 
Coraz cieplej się robi, więc niedługo pewnie jakieś zdjęcia pojawią się z pleneru.