Mateusz Lis - Fotografie.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
audi
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
audi
.
Pokaż wszystkie posty
środa, 16 marca 2011
Audi A4 AEB 1.8T
Dzisiaj dodaję takie oto dwa gniotki ;] Mam nadzieję że się spodobają.
Coraz cieplej się robi, więc niedługo pewnie jakieś zdjęcia pojawią się z pleneru.
poniedziałek, 7 lutego 2011
Audi A4 AEB 1.8T - Wersja zimowa
poniedziałek, 3 stycznia 2011
Audi A4 AEB 1.8T
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)